Gegants i Cabets col•labora amb la Colla Ecologista l’Arrel

Des de l’entitat s’ha previst fer una donació i alhora establir una activitat conjunta de repoblació.

L’Associació de Gegants i Cabets d’Ontinyent, així com la societat en general està passat una època complicada, és per això que des de la nostra entitat volem donar recolzament a altres entitats locals. Per aquesta raó vam pensar en la Colla Ecologista l’Arrel, qui s’encarrega de cuidar i millorar el nostre entorn més pròxim. Des de la nostra associació pensem que cal tindre cura del medi en el que vivim, per tal de millorar les nostres condicions i les dels que vindran darrere nostre.

Per això, des de la nostra entitat s’ha decidit fer una donació de 2.000€ a la Colla Ecologista l’Arrel, per així recolzar-los en les seues activitats. A més, volem establir una activitat conjunta de caràcter anual, en la que els membres d’ambdues associacions prendran part en una repoblació o alguna activitat similar, en la que tothom puga col•laborar i alhora conscienciar els nostres menuts de que cal tindre cura del nostre entorn, pel bé de tothom.

Deixeu un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà.

Informació bàsica respecte a protecció de dades
Responsable L'Associació de gegants i Cabets d'Ontinyent +info...
Finalitat Gestionar i moderar els teus comentaris. +info...
Legitimació Consentiment de l'interessat +info...
Destinataris No es transferiran dades a tercers, llevat d'obligació legal +info...
Drets Accedir, rectificar i esborrar les dades, així com altres drets. +info...
Informació addicional Podeu aconseguir més informació sobre protecció de dades a la pàgina de política de privadesa.

14 − nine =